Translate

poniedziałek, 30 marca 2009

Kielce: Targi Rehabilitacji i Lecznictwa Uzdrowiskowego REHMED-EXPO

Ponad 500 uczestników konferencji branżowych, blisko 80 polskich, ukraińskich, niemieckich i włoskich wystawców, nowatorskie rozwiązania motoryzacyjne w pojazdach dla niepełnosprawnych, prezentacje artystyczne czekają na zwiedzających tegorocznych targów REHMED-EXPO.

W środę 1 kwietnia br. w halach Targów Kielce rozpoczną się IX Targi Rehabilitacji i Lecznictwa Uzdrowiskowego REHMED-EXPO. Potrwają one do 3 kwietnia br. Dziewiąta edycja targów REHMED zapowiada się szczególnie atrakcyjnie, odbywa się bowiem równolegle ze Świętokrzyskimi Dniami Fizjoterapii „Pozwólmy lepiej żyć”

„Oferta produktów i usług prezentowana podczas Targów Rehabilitacji i Lecznictwa Uzdrowiskowego REHMED-EXPO skierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych sprzętem rehabilitacyjnym, zabiegami leczniczymi, ale także do właścicieli zakładów uzdrowiskowych czy gabinetów rehabilitacji i odnowy biologicznej. Targi umożliwią porównanie oferty producentów i dystrybutorów najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego, organizatorów turnusów rehabilitacyjnych w sanatoriach i uzdrowiskach, gmin uzdrowiskowych, producentów wyposażenia dla zakładów uzdrowiskowych, rozlewni wód mineralnych, zakładów pracy chronionej oraz dealerów samochodów przeznaczonych do transportu osób niepełnosprawnych” – informuje dzisiaj Biuro Prasowe Targów Kielce.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji wystawie towarzyszy bogaty program seminariów, konferencji oraz szkoleń branżowych. Odbyły się także, współorganizowane przez Targi Kielce, sesje naukowe w ramach Świętokrzyskich Dni Fizjoterapii. W ramach targów REHMED – EXPO można będzie również wziąć udział w warsztatach terapeutyczno – szkoleniowych organizowanych

Podczas targów REHMED-EXPO odbędą również liczne imprezy sportowe, do udziału w których zapraszamy wychowanków i podopiecznych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych, Szkół Specjalnych, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz jednostek skupiających niepełnosprawnych. Od lat najwięcej uczestników gromadzi Dystansowy Bieg Uliczny, w którym w ubiegłym roku wzięło udział ponad 100 osób. Trasa zawodów prowadziła po terenach wystawowych i ulicach przyległych do terenu Targów Kielce - w sumie około 2000 m.

„Idąc śladem ubiegłego roku również i tym razem odbędzie się Turniej Boccia skierowany głownie do osób z porażeniem mózgowym oraz pokaz piłki siatkowej na siedząco. Nie tylko na sportowo spędzimy czas podczas REHMEDU. W tym roku będziemy mogli również podziwiać śpiewających artystów wychowanków i podopiecznych wymienionych wyżej ośrodków prezentujących się na scenach stolicy województwa świętokrzyskiego. Infrastruktura kieleckiego ośrodka targowego jest przystosowana do przyjęcia osób niepełnosprawnych, dla których zgromadzenie większej ilości informacji o potrzebnych produktach i usługach stanowi w codziennym życiu barierę. Wszystko to sprawia, że każdego roku targi cieszą się dużym zainteresowaniem osób niepełnosprawnych” – informuje Barbara Sipa, specjalista ds. PR .

Targi Kielce, najdynamiczniej rozwijający się ośrodek wystawienniczy w kraju, wicelider rynku targowego w Polsce. Spółka organizuje rocznie blisko 50 imprez targowych, m.in. znany na całym świecie MSPO - Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA – POLSKA, Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i pojazdów Specjalistycznych MASZBUD i znane w całej Europie Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL, Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL i Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz